Описание
| Входяша връзка | DN 50 |
| Изходяща връзка | DN 50 |
| Входящо налягане | 0,03-5 bar |
| Изходящо налягане | 100-300 mbar |
| Присъединяване | фланец |
| Работна температура | – 20°C ÷ + 60°C |
3,944.94 € (7,715.63 лв.)
Регулаторите от серии A/140 са с пружинно действие, обикновени клапани за балансиране и връзки на фланци DN 50 PN 16.
| Входяша връзка | DN 50 |
| Изходяща връзка | DN 50 |
| Входящо налягане | 0,03-5 bar |
| Изходящо налягане | 100-300 mbar |
| Присъединяване | фланец |
| Работна температура | – 20°C ÷ + 60°C |
| Регулатор производител | Tartarini |
|---|---|
| Регулатор макс налягане | 5 bar |
| Регулатор изходящо налягане | 300 mbar |
| Регулатор дебит | 900 stm3/h |