Описание
| Входяша връзка | 1 1/2″ |
| Изходяща връзка | 1 1/2″ |
| Входящо налягане | 0,03-5 bar |
| Изходящо налягане | 75-300 mbar |
| Присъединяване | резба |
| Работна температура | – 20°C ÷ + 60°C |
1,250.84 € (2,446.43 лв.)
| Входяша връзка | 1 1/2″ |
| Изходяща връзка | 1 1/2″ |
| Входящо налягане | 0,03-5 bar |
| Изходящо налягане | 75-300 mbar |
| Присъединяване | резба |
| Работна температура | – 20°C ÷ + 60°C |
| Регулатор производител | Tartarini |
|---|---|
| Регулатор макс налягане | 5 bar |
| Регулатор изходящо налягане | 300 mbar |
| Регулатор дебит | 300 stm3/h |