Описание
| Входяша връзка | 3/4″ |
| Изходяща връзка | 1 1/4″ |
| Входящо налягане | 0,1 ÷ 6 bar |
| Изходящо налягане | 15 ÷ 70 mbar |
| Присъединяване | резба |
| Работна температура | – 20°C ÷ + 60°C |
846.72 € (1,656.04 лв.)
Регулатор пружинен тип – ъглов или прав монтаж. С отсекател по min/max, вграден филтър, предпазен клапан (само за R70-72).
| Входяша връзка | 3/4″ |
| Изходяща връзка | 1 1/4″ |
| Входящо налягане | 0,1 ÷ 6 bar |
| Изходящо налягане | 15 ÷ 70 mbar |
| Присъединяване | резба |
| Работна температура | – 20°C ÷ + 60°C |
| Регулатор производител | Tartarini |
|---|---|
| Регулатор макс налягане | 6 bar |
| Регулатор изходящо налягане | 70 mbar |
| Регулатор дебит | 100 sm3/h |