Описание
| Входяша връзка | 1″ |
| Изходяща връзка | 1 “ |
| Входящо налягане | 0,1 ÷ 10 bar |
| Изходящо налягане | 70 ÷ 300 mbar |
| Присъединяване | резба |
| Работна температура | – 20°C ÷ + 60°C |
827.47 € (1,618.39 лв.)
Регулатор пружинен тип – ъглов или прав монтаж. С отсекател по min/max, вграден филтър, предпазен клапан (само за R70-72).
| Входяша връзка | 1″ |
| Изходяща връзка | 1 “ |
| Входящо налягане | 0,1 ÷ 10 bar |
| Изходящо налягане | 70 ÷ 300 mbar |
| Присъединяване | резба |
| Работна температура | – 20°C ÷ + 60°C |
| Регулатор производител | Tartarini |
|---|---|
| Регулатор макс налягане | 10 bar |
| Регулатор изходящо налягане | 300 mbar |
| Регулатор дебит | 100 sm3/h |