Описание
| Входяша връзка | DN 25 |
| Изходяща връзка | DN 32 |
| Входящо налягане | 0,3-20 bar |
| Изходящо налягане | 0,2-2 bar |
| Присъединяване | Фланци |
| Работна температура | – 20°C ÷ + 60°C |
3,667.14 € (7,172.30 лв.)
| Входяша връзка | DN 25 |
| Изходяща връзка | DN 32 |
| Входящо налягане | 0,3-20 bar |
| Изходящо налягане | 0,2-2 bar |
| Присъединяване | Фланци |
| Работна температура | – 20°C ÷ + 60°C |
| Регулатор производител | Tartarini |
|---|---|
| Регулатор макс налягане | 20 bar |
| Регулатор изходящо налягане | 2 bar |
| Регулатор дебит | 530 stm3/h |