Описание
| Входяша връзка | 1 1/4″ |
| Изходяща връзка | 2″ |
| Входящо налягане | 0,3
0,15-20 bar |
| Изходящо налягане | 0,08-4 bar |
| Присъединяване | резба |
| Работна температура | – 20°C ÷ + 60°C |
3,351.54 € (6,555.04 лв.)
| Входяша връзка | 1 1/4″ |
| Изходяща връзка | 2″ |
| Входящо налягане | 0,3
0,15-20 bar |
| Изходящо налягане | 0,08-4 bar |
| Присъединяване | резба |
| Работна температура | – 20°C ÷ + 60°C |
| Регулатор производител | Tartarini |
|---|---|
| Регулатор макс налягане | 20 bar |
| Регулатор изходящо налягане | 4 bar |
| Регулатор дебит | 45-1000 Stm3/h |