Описание
| Входяша връзка | 50 |
| Изходяща връзка | 80 |
| Входящо налягане | 0,15-20 bar |
| Изходящо налягане | 0,08-4 bar |
| Присъединяване | фланци |
| Работна температура | – 20°C ÷ + 60°C |
4,768.40 € (9,326.18 лв.)
| Входяша връзка | 50 |
| Изходяща връзка | 80 |
| Входящо налягане | 0,15-20 bar |
| Изходящо налягане | 0,08-4 bar |
| Присъединяване | фланци |
| Работна температура | – 20°C ÷ + 60°C |
| Регулатор производител | Tartarini |
|---|---|
| Регулатор макс налягане | 20 bar |
| Регулатор изходящо налягане | 4 bar |
| Регулатор дебит | 70-1510 Stm3/h |