Описание
| Входяша връзка | DN 100 |
| Изходяща връзка | DN 100 |
| Входящо налягане | 2 ÷ 18 bar |
| Изходящо налягане | 0,8 ÷ 4 bar |
| Присъединяване | Фланци |
| Работна температура | – 20°C ÷ + 60°C |
8,673.78 € (16,964.44 лв.)
Регулаторът от серия Alfa 80 АP с балансирана пряка акция, оборудван с външна линия за усещане и предпазен вентил за безопасност; подходящ за използване с неагресивни газове като метан и пропан-бутан.
| Входяша връзка | DN 100 |
| Изходяща връзка | DN 100 |
| Входящо налягане | 2 ÷ 18 bar |
| Изходящо налягане | 0,8 ÷ 4 bar |
| Присъединяване | Фланци |
| Работна температура | – 20°C ÷ + 60°C |
| Регулатор производител | Alfa |
|---|---|
| Регулатор макс налягане | 18 bar |
| Регулатор изходящо налягане | 4 bar |