Описание
| Предназначение | Природен газ |
| Дебит | 20 kg/h |
| Входящо налягане | 0,5 ÷ 7,5 bar |
| Изходящо налягане | регулируемо 25 ÷ 45 mbar |
| Работна температура | – 20°C ÷ + 50°C |
100.40 € (196.37 лв.)
Нисконапорен регулатор за пропан-бутан с вграден преливен предпазен клапан, проектиран да поддържа налягането на газа на изхода от резервоара, подходящо за потребителя на долното течение.
I степен: Pin 4 bar – Pout 50 mbar
| Предназначение | Природен газ |
| Дебит | 20 kg/h |
| Входящо налягане | 0,5 ÷ 7,5 bar |
| Изходящо налягане | регулируемо 25 ÷ 45 mbar |
| Работна температура | – 20°C ÷ + 50°C |
| Регулатор производител | Novacomet |
|---|---|
| Регулатор макс налягане | 7.5 bar |
| Регулатор изходящо налягане | 45 mbar |
| Регулатор дебит | 20 kg/h |